Banner

ÖN KAYIT FORMU


Ön kayıtlar 17/12/2018 tarihinde saat 23:59'da sonlanacaktır.


Turnuva ile ilgili duyurular için WhatsApp grubunu takip ediniz.

https://chat.whatsapp.com/HvVs8qYlg0r11Ff83g2pCm

Ad:
Soyad:
Mail:
Telefon:
İl:
Kulüp:
Seviye:

ÖN KAYIT LİSTESİ

# Ad Soyad Şehir Kulüp Seviye
1 KiBong Lee Seoul LEEBA 7 dan
2 Dusan Mitic niş ajigo 6 dan
3 Fatih Sulak Ankara Odtü Go 3 dan
4 Ulaş Ören İstanbul - 3 dan
5 Altan Kuntay İzmir Goizm / Tgod 3 dan
6 Birand Adal Ankara Odtü Go 2 dan
7 Tuğkan EREN İzmir Goizm 2 dan
8 Hataycan ÖZGÜR İzmir Goizm/IYTEGO/TGOD/LEEBA 2 dan
9 Kerem karaerkek ankara ajigo 2 dan
10 Eren Kurter Ankara HUGOKU 2 dan
11 Uğur ARIKAN Ankara ODTÜ GO 1 dan
12 ERTUĞ AKKOL ISTANBUL TGOD & IGOD 1 dan
13 Polat Fevzi Dündar İzmir LEEBA 1 dan
14 Cihan Yüksel Kayseri Hügoku 1 dan
15 Çağlayan Duman İzmir Goizm/LEEBA 1 dan
16 Emre Bektöre Eskişehir TGOD / EsGo 1 dan
17 Veysel Özbudak Ankara ODTÜGO 1 dan
18 Mehmet Erkam Gürbüzel Ankara Yok 1 dan
19 Seval Altuğ İzmir Goizm/TGOD/LEEBA 1 dan
20 Ege Köse Istanbul Tgod 1 dan
21 Doğaç Köse İstanbul Tgod 1 dan
22 Mehmet Barış Albayrak Istanbul Tgod 1 dan
23Yiğitcan AktanAnkaraHugoku1 kyu
24Sato Hüseyin AcarEskişehirEsGo-igoku1 kyu
25beray ünalAnkarabağımsız1 kyu
26Erdi ÇobanİzmirEgeGo/Goizm/Tgod1 kyu
27Mustafa YalçınAnkaraOdtü Go2 kyu
28Alper BalcıAnkaraOdtügo2 kyu
29Mert AydoğduAnkaraTGOD2 kyu
30Kemal Gulbudakİstanbulİgod2 kyu
31Hasan TASIzmirOdtuGo2 kyu
32Hülya ÇOLAKİzmirGoizm2 kyu
33Çağatay TavşanoğluAnkaraHügoku2 kyu
34Berkin GürcanİstanbulBounGo3 kyu
35Ekin KüçüksönmezİstanbulIGOD, IGOKU3 kyu
36OSMAN TİrİÇizmirgoizm3 kyu
37Ferhat BARIŞAnkaraAnkara Go4 kyu
38Önder OrakoğluEskişehirTGOD / EsGo4 kyu
39berk başgölİSTANBULİGOD4 kyu
40Serap Süleymanoğluİstanbul-4 kyu
41Ömer Mucahit TemelIstanbulBounGo4 kyu
42Zeynel Bilge GözeİstanbulİGOD4 kyu
43Servet DaşdemirMuş-4 kyu
44Seda KalaçAnkaraHuGoKu4 kyu
45Onur KesebirAnkara-5 kyu
46Ömer SüzerAnkaraODTÜ GO5 kyu
47Kürşat ElitokEskişehirEsGo5 kyu
48Özgür Erdem AkmanEskişehirEsGo5 kyu
49Mehmet TaçalanKocaeli-5 kyu
50Muhammed Alperen Yaşarİstanbul-6 kyu
51Süleyman Anıl HuysalAnkara-6 kyu
52Berat önderİstanbulİstanbulGO6 kyu
53Aliye CanAnkaraCeGo6 kyu
54Gökhan KaradağAnkaraNAGOKU7 kyu
55Cem Usmangilistanbulİstanbul GO Oyuncuları Derneği7 kyu
56Cem ÜneyAnkaraHugoku7 kyu
57Selçuk TokerEskişehirEsGo7 kyu
58Alp KurtAnkaraBağımsız7 kyu
59Çağatay ÇAKANANKARAODTÜ GO8 kyu
60Mustafa TalakEskişehirEsgo8 kyu
61Mehmet Alper KUYUMCUAnkaraODTÜ8 kyu
62Doğa TıraşAnkaraODTÜ GO10 kyu
63Şeyda KöseANKARAOdtü Go10 kyu
64Atakan Çalİstanbulyok10 kyu
65Ali Kerem Tanrıkuluİstanbuligoku10 kyu
66Leyla Kaşikciİstanbul-11 kyu
67Ruken ErpolatAnkaraHügoku12 kyu
68Fatma ÇelebiAnkaraODTÜ GO12 kyu
69Tara Ekin ÜnverAnkaraODTÜ GO12 kyu
70İzel Deniz VardarAnkaraOdtü Go12 kyu
71Filiz KeskinAnkara-12 kyu
72Banu KİBARİstanbulIGOD12 kyu
73Dogan Can KaratasAnkara-13 kyu
74Fatih DemiralayAnkaraOdtü Go13 kyu
75Mustafa Uztürkİstanbulİstanbul Go Okulu13 kyu
76Murat TatlıAnkaraODTÜ Go13 kyu
77Sidar ŞimşekAnkaraNAGOKU14 kyu
78Eray ErkutAnkaraNAGOKU14 kyu
79Bora IşılakAnkaraNAGOKU14 kyu
80Başak DoğanAnkaraODTÜ GO14 kyu
81Özkan MEMİŞANKARAGAZİ GO14 kyu
82Ecem Layra GörkAnkaraOdtü Go15 kyu
83Cemal Atakan BostancıAnkaraNAGOKU15 kyu
84Melis Şükran AydınAnkaraCeGo15 kyu
85Sacide ÖztürkAnkaraHüGoKu15 kyu
86Merve Nur BarınEskişehirEsGo16 kyu
87Talha ÖçalanAnkaraHügoku16 kyu
88Alper SulakAnkaraOdtü Go17 kyu
89Zeynepnur ŞahinelAnlaraOdtü go17 kyu
90Alp DurduAnkaraNAGOKU17 kyu
91Ceren BaylanAnkaraYenimahalle Bilsem Go18 kyu
92Bedirhan ŞanlıtürkAnkaraYenimahalle Bilsem Go18 kyu
93Yağmur KarataşAnkaraCEGO18 kyu
94Hamza SezerAnkaraODTÜ GO18 kyu
95Emre ApaAnkaraODTÜ GO18 kyu
96Atakan ErdemAnkaraODTÜ GO18 kyu
97Ali Mücahit KöytepeAnkaraODTÜ GO18 kyu
98Kaan ÖzkurtAnkaraODTÜ GO18 kyu
99Ahmet AktaşAnkaraODTÜ GO18 kyu
100Azat ÇıvakAnkaraODTÜ GO18 kyu
101Deniz De KleijnAnkaraODTÜ GO18 kyu
102Hakime AkyolAnkaraYenimahalle bilsem go18 kyu
103Sude Naz BulutAnkaraYenimahalle Bilsem GO18 kyu
104Mert KartalAnkara-18 kyu
105Uygar TavşanoğluAnkara-18 kyu
106Mehmet GökberkAnkaraNAGOKU18 kyu
107Ayten AçıkgözAnkaraCeGo19 kyu
108ahmet efe arıkanANKARANAGOKU19 kyu
109Gökçe Kaan AslanANKARAZafer Koleji Spor Kulübü20 kyu
110EFLİN AYDINAnkaraZafer Koleji Spor Kulübü20 kyu
111Ece İclal ŞAHİNAnkaraYenimahalle BİLSEM20 kyu
112Muhammet Orkan KabadayıAnkarayenimahalle bilsem20 kyu
113Kemal OnurluAnkaraZafer Koleji Go klubü20 kyu
114Hakime AkyolAnkaraYenimahalle Bilsem GO20 kyu
115Atlas OrtaçAnkaraZafer Koleji20 kyu
116Toprak Kayra AteşAnkaraZafer koleji20 kyu
117Yasemin Kuşcu AteşAnkaraZafer koleji20 kyu
118Sureyya AtesAdanaZafer koleji20 kyu
119Elif BüyükbağcıEskişehirEsGo20 kyu
120EFE ARAL ÇALIŞGANANKARAYENİMAHALLE BİLSEM GO20 kyu
121Ebru KaradağAnkaraNAGOKU20 kyu
122Yılmaz Ege GökberkAnkaraNAGOKU20 kyu
123Neslihan TürkoğluAnkaraHugoku20 kyu
124Fadime BİÇİCİAnkaraHUGOKU20 kyu
125Elif ErmanAnkaraHügoku20 kyu
126Onur Tolga KESEMENAnkaraHUGOKU20 kyu
127Kübra HanköylüAnkaraHUGOKU20 kyu
128elif çelikerANKARA-20 kyu
129Rabia AÇIKGÖZAnkara-20 kyu
130Ayberk AçarAnkaraHUGOKU20 kyu
131Ceyda AktayAnkaraHUGOKU20 kyu
132Efe Han ALTAYAnkaraHUGOKU20 kyu
133Suna OkumuşAnkaraHUGOKU20 kyu
134Frederick TrosterAnkaraAtılımGo20 kyu
135Merve SarıkayaAnkaraHUGOKU20 kyu
136Ramazan BAYARANKARAHUGOKU20 kyu
137Fırat Deniz ŞimşekAnkaraAtılımGo20 kyu
138Esra İpekAnkaraHUGOKU20 kyu
139barış sezerankaraAtılımGo20 kyu
140Yasemin KARABİBERANKARAHUGOKU20 kyu
141Yusuf BulutAnkaraYenimahalle Bilsem Go22 kyu
142Simay GirginAnkaraHügoku25 kyu
143Cemil SevdirirAnkaraYenimahalle Bilsem GO25 kyu
144Ahmet AykanAnkaraNAGOKU25 kyu
145Yusuf Mert ÖzenAnkaraYenimahalle Bilsem Go25 kyu
146Zeynep KoçoğluAnkaraYenimahalle bilsem go25 kyu
147İdil ErduranAnkaraYenimahalle Bilsem Go25 kyu
148Sarp Dağhan YalçınAnkaraTeğmen Kalmaz İlkokulu25 kyu
149DENİZ ELMASANKARATEĞMEN KALMAZ İLKOKULU25 kyu
150Ege BaydemirAnkaraTeğmen Kalmaz İlkokulu25 kyu
151Cansu Zeynep ŞekerAnkaraGazı go25 kyu
152Batuhan Mert SariAnkaraTeğmen kalmaz ilkokulu go25 kyu
153Sare Nihan YeşilırmakAnkaraYenimahalle Bilsem25 kyu
154Dide Elif YeşilırmakAnkaraYenimahalle Bilsem25 kyu
155Emre SabahAnkaraYenimahalle Bilsem Go30 kyu
156Ahmetsalih ÖztürkAnkaraYenimahalle Bilsem30 kyu
157Enes Utku KırkbeşoğluAnkarayenimahalle bilsem30 kyu
158Asya ŞenAnkaraYenimahalle Bilsem Go30 kyu
159Atıf Samed KaracaAnkaraYenimahalle Bilim ve Sanat Merkezi30 kyu
160Kağan SarıçiçekAnkaraİhsan Selatın ARAS30 kyu
161yiğit dağankarayenimahalle bilsem go30 kyu
162Tulya KESEBİRAnkaraANKÜ30 kyu
163Özge SAFRANAnkaraANKÜ30 kyu
164Tuna ULUPINARAnkaraANKÜ30 kyu
165Kuzey Ali KARAKÖSEAnkaraANKÜ30 kyu
166Cengiz Altan KEYİNCİAnkaraANKÜ30 kyu
167Sezen ERENAnkaraANKÜ30 kyu
168Oluş Deniz ÇAĞILAnkaraANKÜ30 kyu
169Demir KILIÇAnkaraANKÜ30 kyu
170Artun KILIÇANKARAANKÜ30 kyu
171Alya Zeren DURUNESİLAnkaraANKÜ30 kyu
172Haki Serhat GÜNAnkaraANKÜ30 kyu
173Batu GACARAnkaraANKÜ30 kyu
174Narin Hivan PINARAnkaraANKÜ30 kyu
175Mustafa Cengiz GÜZELAnkaraANKÜ30 kyu
176Defne İŞCANAnkaraANKÜ30 kyu
177Baran İZGİNAnkaraANKÜ30 kyu
178Ayça ÇİLLİLERAnkaraANKÜ30 kyu
179Ayaz ALTUNTAŞAnkaraANKÜ30 kyu
180Aylin APAYDINAnkaraANKÜ30 kyu
181Aral Güneş ALIÇCIAnkaraANKÜ30 kyu
182yiğit dağankarayenimahalle bilsem go30 kyu
183Duhan Başar AhmetoğluAnkaraYenimahalle Bilsem GO30 kyu
184Poyraz SÖĞÜTAnkaraANKÜ30 kyu
185Beren YÜCELAnkaraANKÜ30 kyu
186Nehir İKİNCİAnkaraANKÜ30 kyu
187Sümeyra NUR TÜRKMENOĞLUANKARA-30 kyu
188Çağlayan DoğanAnkara-30 kyu
189Alaz İhsan ÇELİKAnkaraANKÜ30 kyu